Wsparcie...

Teraz możesz wesprzeć działalność Fundacji ,,PROMYK ''przez:
• wpłatę na konto bankowe Fundacji :
BANK SPÓŁDZIELCZY W WĄSEWIE, numer konta: 04 8930 0004 0000 4806 2000 0010
• darowizny rzeczowe dla Podopiecznych Fundacji w postaci zabawek, pomocy naukowych, materiałów biurowych, komputerów oraz komputerowych programów edukacyjnych
• darmowe wykonywanie różnorodnych usług dla Fundacji

NIP: 758-235-63-06
KRS: 0000529959

Dokonując wpłaty, oprócz kwoty i numeru naszego konta należy podać pełną nazwę naszej Fundacji (Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych), swoje dane (imię i nazwisko oraz adres stałego zamieszkania), a także tytuł wpłaty (proponujemy zapis: "darowizna na cele statutowe") - taki zapis jest wystarczający, aby odliczyć darowiznę od dochodu.
Jeżeli chcesz w rocznym zeznaniu podatkowym odliczyć darowiznę od swojego dochodu i zapłacić dzięki temu niższy podatek dochodowy, zachowaj dowód wpłaty na wypadek kontroli urzędu skarbowego.